Fortinet - Virtual Private Network (VPN)


2792.10 zł brutto

2270.00 zł netto


Obrona przed zagrożeniami
Obrona przed zagrożeniami - Wraz ze wzrostem liczby zagrożeń, bezpieczna komunikacja między przedsiębiorstwami, partnerami oraz korporacjami łączącymi się z pracownikami mobilnymi jest ważniejsze niż kiedykolwiek. Naruszenie danych, przecieki, kosztują korporacje i instytucje rządowe miliardy dolarów każdego roku.
Zabezpiecz swoją komunikację - Fortinet VPN umożliwia firmom stworzenie bezpiecznej komunikacji pomiędzy wieloma sieciami i hostami za pomocą protokołu IPSec oraz Secure Sockets Layer (SSL). Usługi VPN Virtual Private Network, wykorzystują dedykowane procesory FortiASIC™ przyspieszające szyfrowanie i deszyfrowanie ruchu. Zaraz po odszyfrowaniu ruchu, przeprowadzana jest inspekcja z uwzględnieniem programów antywirusowych, kontroli aplikacji, filtrowanie poczty elektronicznej i Web Filtering.
Zabezpiecz swoją komunikację
Elastyczne i bezpieczne wdrożenie
Elastyczne i bezpieczne wdrożenie - Tunele VPN IPSec są zazwyczaj zestawiane w warstwie 3 modelu OSI. Aby skorzystać z zdalnego dostępu, FortiGate® zestawia zaszyfrowane połączenie sieciowe pomiędzy zdalnym węzłem i siecią wewnętrzną. SSL VPN jest prostszy w konfiguracji jednakże komunikacja odbywa się na najwyższym poziomie w modelu OSI, niezależnie od podstawowej architektury sieci. Ponieważ protokół SSL jest w większości przeglądarek internetowych wbudowany, nie jest wymagana żadna dodatkowa aplikacja na urządzeniu końcowym. W urządzeniu Fortigate zarówno tunele SSL jak i IPSec mogą działać jednocześnie.
Niezrównana wydajność - Obsługa Fortinet IPSec i SSL VPN w platformach UTM FortiGate jest ściśle zintegrowana z innymi funkcjami zabezpieczeń, takimi jak firewall, antywirus, Web filtering i zapobiegania włamaniom, zapewniając bardziej kompleksową ochronę niż zwykłe połączenie VPN. Rozwiązanie FortiGate VPN może być skalowane na podstawie dowolnej wielkości organizacji, od SOHO / ROBO i małych przedsiębiorstw do dużych przedsiębiorstw i dostawców usług. Scentralizowane zarzadzanie FortiManager™ zapewnia możliwość zarządzania złożonymi wdrożeniami VPN z udziałem tysięcy systemów FortiGate z poziomu pojedynczej konsoli.
Niezrównana wydajność


Produkty powiązane