Fortinet - Firewall


2792.10 zł brutto

2270.00 zł netto


Zabezpieczanie infrastruktury
Zabezpieczanie infrastruktury - Każde przedsiębiorstwo posiadające dostęp do Internetu i intranetu, instaluje zaporę ogniową, aby zapobiec uzyskiwaniu dostępu do swoich zasobów oraz do kontrolowania zewnętrznych zasobów do których mają dostęp użytkownicy. Firewall, ściśle współpracuje z innymi elementami infrastruktury sieciowej, sprawdza każdy pakiet sieciowy i decyduje czy przekazać go w kierunku miejsca przeznaczenia. Zapora jest często instalowana w specjalnie wyznaczonym urządzeniu sieciowym oddzielonym od reszty zasobów sieciowych. Mimo ewolucji zagrożeń firewall jest wciąż jednym z najbardziej podstawowych zabezpieczeń dla sieci każdej wielkości.
Niezrównana wydajność - Fortinet Firewall łączy wspartą przez ASIC ochronę Stateful Inspection z arsenałem zintegrowanych aplikacyjnych silników bezpieczeństwa, służących do szybkiej identyfikacji oraz blokady zagrożeń. FortiGate ® Firewall integruje się z innymi kluczowymi zabezpieczeniami, takimi jak VPN, antywirus, system zapobiegania włamaniom (IPS), Web Filtering, antyspam i kształtowanie ruchu zapewniając wielowarstwową ochronę, skalowalną z SOHO / ROBO do sieci szkieletowej multi-gigabit. FortiManager™ oraz FortiAnalyzer™, zapewniają scentralizowane zarządzanie tysięcy urządzeń FortiGate oraz umożliwiają szczegółowe raportowanie z wewnętrznych audytów.
Niezrównana wydajność
Kompleksowe bezpieczeństwo
Kompleksowe bezpieczeństwo - Fortinet Firewall w urządzeniu FortiGate w pełni integruje się z innymi technologiami zabezpieczeń Fortinet (np. programy antywirusowe, Web Filtering) co pozwala na jeszcze głębszą ochronę. Obsługa wirtualnych domen bezpieczeństwa oraz stref bezpieczeństwa umożliwią segmentację sieci na podstawie: klienta, jednostki biznesowej, lub fizycznego oraz logicznego podziału co wpływa na większą granulację stosowanych poziomów ochrony.
Granulacja polityk bezpieczeństwa - Fortinet Firewall obsługuje trzy tryby pracy (przezroczysty, static NAT i dynamiczny NAT) dostosowując się do istniejącej infrastruktury zapewniając wszechstronność wdrożenia. Ponadto FortiClient instalowany na punktach końcowych integruje się z rozwiązaniem Fortinet Firewall przedłużając wpływ urządzenia do komputerów stacjonarnych, laptopów i smartfonów, również działających poza obrębem sieci.
Granulacja polityk bezpieczeństwa


Produkty powiązane