Moduły, akcesoria


Ilość : 16


NETGEAR Interfejs SFP+ 10GBASE-LR Lite (AXM764)

Moduł optyczny SFP+ dla światłowodów 9/125µm do 2km.

1771.66 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


NETGEAR Interfejs SFP+ 10GBASE-LR (AXM762)

Moduł optyczny SFP+ dla światłowodów 9/125µm

4251.83 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


NETGEAR Interfejs 10 x SFP+ 10GBASE-LR (AXM762P10)

Moduły optyczne SFP+ dla światłowodów SM 9/125µm

23385.01 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


NETGEAR Interfejs SFP+ 10GBASE-LRM (AXM763)

Moduł optyczny SFP+ dla światłowodów 50/125µm OM3 lub OM4

1771.66 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ
Ilość : 16