Moduły, akcesoria


Ilość : 16


Kabel miedziany SFP+ DAC AXC761

Kabel miedziany DAC dla połączenia 10 Gigabit na odległość 1m

408.96 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Kabel miedziany SFP+ DAC AXC763

Kabel miedziany DAC dla połączenia 10 Gigabit na dystansie 3m.

649.76 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Moduł SFP+ dla przełączników M5300 (AX743)

Moduł SFP+ umożliwiający instalację wkładek SFP+ dla przełączników z serii M5300.

1286.31 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


NETGEAR Interfejs SFP 1000BASE-SX (AGM731F)

Interfejs światłowodowy umożliwający połączenie z prędkością 1Gb na odcinku do 1 km

626.69 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


NETGEAR Interfejs SFP 100BASE-FX (AFM735)

Interfejs światłowodowy umożliwający połączenie z prędkością 100Mb na odcinku 2km

1194.02 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Wkładka SFP LX SM 2km kompatybilna z NETGEAR

Kompatybilna wkładka SFP (125g-lx-sm-ddm-1310-lc-ngr) z przełącznikami firmy NETGEAR. Wkładka pracuje na dystansie 20km przy wykorzystaniu światłowodu 9/125µm

97.17 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Wkładka SFP SX MM 550m kompatybilna z NETGEAR

Kompatybilna wkładka SFP (125g-sx-mm-ddm-850-lc-ngr) z przełącznikami firmy NETGEAR. Wkładka pracuje na dystansie 550m przy wykorzystaniu światłowodu OM3

97.17 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Zestaw łączący w stos AX742 dla M5300

Zestaw do łączenia w stos dla serii M5300 zapewniający przepustowość do 48Gb/s

1286.31 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


NETGEAR Interfejs SFP 1000BASE-LX (AGM732F)

Interfejs światłowodowy umożliwający połączenie z prędkością 1Gb na odcinku do 10 km

1319.35 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


NETGEAR Interfejs SFP 1000BASE-T (AGM734)

Połączenie miedziane Gigabit Ethernet na odległość 100m.

626.69 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


NETGEAR Interfejs SFP+ 10GBASE-SR (AXM761)

Moduł optyczny SFP+ dla światłowodów 50/125µm OM3 lub OM4

1649.16 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


NETGEAR Interfejs 10 x SFP+ 10GBASE-SR (AXM761P10)

Moduły optyczne SFP+ dla światłowodów 50/125µm OM3 lub OM4

8575.51 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ
Ilość : 16