10Gb MM


Ilość : 3


NETGEAR Interfejs SFP+ 10GBASE-SR (AXM761)

Moduł optyczny SFP+ dla światłowodów 50/125µm OM3 lub OM4

1649.16 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


NETGEAR Interfejs 10 x SFP+ 10GBASE-SR (AXM761P10)

Moduły optyczne SFP+ dla światłowodów 50/125µm OM3 lub OM4

8575.51 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


NETGEAR Interfejs SFP+ 10GBASE-LRM (AXM763)

Moduł optyczny SFP+ dla światłowodów 50/125µm OM3 lub OM4

1649.16 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ
Ilość : 3