Search Results For: NETGEAR


Ilość : 87


NETGEAR Interfejs SFP+ 10GBASE-LRM (AXM763)

Moduł optyczny SFP+ dla światłowodów 50/125µm OM3 lub OM4

1649.16 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Przełącznik NETGEAR ProSAFE GS716T

Jako czołowy dostawca sprzętu sieciowego Netgear rozumie znaczenie solidnej i wysoko wydajnej topologii sieci. Wraz z siłą wirtualizacji, opartych o chmurę technologii oraz aplikacji jak VoIP, strumienie wideo lub SMB rozwiązania muszą wykraczać poza standardy prostoty dla niezawodności i wyższej wydajności.

550.43 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


NETGEAR Interfejs SFP 1000BASE-SX (AGM731F)

Interfejs światłowodowy umożliwający połączenie z prędkością 1Gb na odcinku do 1 km

626.69 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


NETGEAR Interfejs SFP+ 10GBASE-SR (AXM761)

Moduł optyczny SFP+ dla światłowodów 50/125µm OM3 lub OM4

1649.16 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Przełącznik NETGEAR M4100-50G-POE+ (GSM7248P)

Przełączniki z serii M4100 GSM7248P to jakość klasy Enterprise w cenie SMB. Wieczysta gwarancja, wysoka wydajność, funkcje L2+ plus 48 x porty PoE+ 802.3at i 4 porty na wkładki SFP.

5751.57 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


NETGEAR Wireless Site Survey

Site Survey, znany również jako site survey RF, jest procesem planowania i projektowania sieci WLAN (Wireless Local Area Network), która będzie zapewniać najlepsze pokrycie, szybkości transmisji danych, przepustowości, możliwości zastosowania roamingu oraz Quality of Service (QoS).


ZOBACZ WIĘCEJ


Przełącznik NETGEAR ProSAFE GS752TP

Jako czołowy dostawca sprzętu sieciowego Netgear rozumie znaczenie solidnej i wysoko wydajnej topologii sieci. Wraz z siłą wirtualizacji, opartych o chmurę technologii oraz aplikacji jak VoIP, strumienie wideo lub SMB rozwiązania muszą wykraczać poza standardy prostoty dla niezawodności i wyższej wydajności.

3306.73 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Przełącznik 1G NETGEAR M4300-28G (GSM4328S)

Seria zarządzalnych przełączników NETGEAR M4300 łączy w sobie zaawansowane wsparcie dla warstw L2/L3/L4 oraz protokołów IPv4/IPv6.

5294.56 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


ReadyNAS 214 bezdyskowy - RN21400

4 dyskowy NAS/SAN z obsługą iSCSI, nowoczesny interfejs z wykrywaniem urządzenia oraz zarządzaniem plikami w chmurze, kompleksowa ochrona danych w cenie włączając XRAID, automatyczną rozbudowę przestrzeni, nielimitowaną ilość migawek, szyfrowanie oraz antywirus, wbudowana obsługa iTunes, DLNA, przesyłanie danych do urządzeń mobilnych.

1869.54 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Punkt dostępowy ProSAFE Wall Mount Wireless-N WN370

Małych rozmiarów punkt dostępowy do sieci przewodowych i bezprzewodowych. Model WN370 jest wyposażony w obsługę standardu PoE, 1 złącze 1Gbps typu uplink i 4 porty danych Ethernet (100 Mbps) oraz dodatkowe gniazdo dźwiękowe do podłączenia telefonów cyfrowych.

687.88 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Przełącznik NETGEAR ProSAFE XS708T

Jako czołowy dostawca sprzętu sieciowego Netgear rozumie znaczenie solidnej i wysoko wydajnej topologii sieci. Wraz z siłą wirtualizacji, opartych o chmurę technologii oraz aplikacji jak VoIP, strumienie wideo lub SMB rozwiązania muszą wykraczać poza standardy prostoty dla niezawodności i wyższej wydajności. Zarządzalny przełącznik Smart 10G jest świetnym wyborem zapewniającym bezprecedensową wydajność w sieciach 10Gigabit.

2587.53 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ
Ilość : 87