Search Results For: NETGEAR


Ilość : 83


ReadyNAS 212 bezdyskowy - RN21200

Cechy: 2 dyskowy NAS/SAN z obsługą iSCSI max. 8TB, nowoczesny interfejs z wykrywaniem urządzenia oraz zarzadzaniem plikami w chmurze, kompleksowa ochrona danych w cenie włączając XRAID, automatyczną rozbudowę przestrzeni, nielimitowaną ilość migawek, szyfrowanie oraz antywirus, wbudowana obsługa iTunes, DLNA, przesyłanie danych do urządzeń mobilnych.

1465.02 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Wkładka SFP LX SM 2km kompatybilna z NETGEAR

Kompatybilna wkładka SFP (125g-lx-sm-ddm-1310-lc-ngr) z przełącznikami firmy NETGEAR. Wkładka pracuje na dystansie 20km przy wykorzystaniu światłowodu 9/125µm

97.17 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Przełącznik NETGEAR ProSAFE S3300-28X

Jako czołowy dostawca sprzętu sieciowego Netgear rozumie znaczenie solidnej i wysoko wydajnej topologii sieci. Wraz z siłą wirtualizacji, opartych o chmurę technologii oraz aplikacji jak VoIP, strumienie wideo lub SMB rozwiązania muszą wykraczać poza standardy prostoty dla niezawodności i wyższej wydajności.

2937.68 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Zestaw zewnętrznych anten NETGEAR ANT24501B

Pakiet składa się z dwóch anten 2,4 GHz (5 dBi) i 2 anten 5 GHz (7 dBi). Anteny zapewniają dookólny dostęp do punktu dostępowego WND930.

362.22 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


ReadyNAS 424 bezdyskowy - RN42400

4 zatokowy, bezdyskowy NAS RN424, nowoczesny interfejs z wykrywaniem urządzenia oraz zarządzaniem plikami w chmurze, kompleksowa ochrona danych w cenie włączając X-RAID, automatyczną rozbudowę przestrzeni, nielimitowaną ilość migawek, szyfrowanie oraz antywirus, wbudowana obsługa iTunes, DLNA, przesyłanie danych do urządzeń mobilnych.

2158.92 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


NETGEAR Interfejs SFP+ 10GBASE-LR (AXM762)

Moduł optyczny SFP+ dla światłowodów 9/125µm

3987.80 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


NETGEAR Interfejs 10 x SFP+ 10GBASE-LR (AXM762P10)

Moduły optyczne SFP+ dla światłowodów SM 9/125µm

21932.98 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Przełącznik NETGEAR ProSAFE GS716T

Jako czołowy dostawca sprzętu sieciowego Netgear rozumie znaczenie solidnej i wysoko wydajnej topologii sieci. Wraz z siłą wirtualizacji, opartych o chmurę technologii oraz aplikacji jak VoIP, strumienie wideo lub SMB rozwiązania muszą wykraczać poza standardy prostoty dla niezawodności i wyższej wydajności.

554.57 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Przełącznik NETGEAR M4100-50G-POE+ (GSM7248P)

Przełączniki z serii M4100 GSM7248P to jakość klasy Enterprise w cenie SMB. Wieczysta gwarancja, wysoka wydajność, funkcje L2+ plus 48 x porty PoE+ 802.3at i 4 porty na wkładki SFP.

5794.99 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Przełącznik NETGEAR ProSAFE XS728T

Jako czołowy dostawca sprzętu sieciowego Netgear rozumie znaczenie solidnej i wysoko wydajnej topologii sieci. Wraz z siłą wirtualizacji, opartych o chmurę technologii oraz aplikacji jak VoIP, strumienie wideo lub SMB rozwiązania muszą wykraczać poza standardy prostoty dla niezawodności i wyższej wydajności. Zarządzalny przełącznik Smart 10G jest świetnym wyborem zapewniającym bezprecedensową wydajność w sieciach 10Gigabit.

9125.46 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


ReadyNAS 214 bezdyskowy - RN21400

4 dyskowy NAS/SAN z obsługą iSCSI, nowoczesny interfejs z wykrywaniem urządzenia oraz zarządzaniem plikami w chmurze, kompleksowa ochrona danych w cenie włączając XRAID, automatyczną rozbudowę przestrzeni, nielimitowaną ilość migawek, szyfrowanie oraz antywirus, wbudowana obsługa iTunes, DLNA, przesyłanie danych do urządzeń mobilnych.

1883.66 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ
Ilość : 83