Search Results For: NETGEAR


Ilość : 81


Przełącznik NETGEAR M6100-24X3 (XCM8903SX)

Przełączniki z serii M6100 XCM8903SX to jakość klasy Enterprise w cenie SMB. Modularna budowa, brak modułu supervisor obsługa ultra PoE.

26853.20 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Wkładka SFP SX MM 550m kompatybilna z NETGEAR

Kompatybilna wkładka SFP (125g-sx-mm-ddm-850-lc-ngr) z przełącznikami firmy NETGEAR. Wkładka pracuje na dystansie 550m przy wykorzystaniu światłowodu OM3

97.17 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Przełącznik NETGEAR M4100-50G-POE+ (GSM7248P)

Przełączniki z serii M4100 GSM7248P to jakość klasy Enterprise w cenie SMB. Wieczysta gwarancja, wysoka wydajność, funkcje L2+ plus 48 x porty PoE+ 802.3at i 4 porty na wkładki SFP.

5649.73 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Przełącznik NETGEAR ProSAFE S3300-52X

Jako czołowy dostawca sprzętu sieciowego Netgear rozumie znaczenie solidnej i wysoko wydajnej topologii sieci. Wraz z siłą wirtualizacji, opartych o chmurę technologii oraz aplikacji jak VoIP, strumienie wideo lub SMB rozwiązania muszą wykraczać poza standardy prostoty dla niezawodności i wyższej wydajności.

5010.10 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Przełącznik 10G NETGEAR M4300-12X12F (XSM4324S)

Seria zarządzalnych przełączników NETGEAR M4300 łączy w sobie zaawansowane wsparcie dla warstw L2/L3/L4 oraz protokołów IPv4/IPv6.

11055.74 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Moduł NETGEAR Seria M6100 moduł 24x10G (XCM8924X-10000S)

Moduł I/O wraz z 24 portami 10Gbit RJ45 (16 kombo, 8niezależnych), 16x SFP+ (współdzielone).

19951.56 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


ProSAFE Business 4x4 Wireless-AC WAC740

Punkt dostępowy ProSAFE WAC740 Wave 2 łączy wysoką wydajność 802.11ac oraz MU-MIMO

3101.43 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Przełącznik NETGEAR ProSAFE GS110TP

Jako czołowy dostawca sprzętu sieciowego Netgear rozumie znaczenie solidnej i wysoko wydajnej topologii sieci. Wraz z siłą wirtualizacji, opartych o chmurę technologii oraz aplikacji jak VoIP, strumienie wideo lub SMB rozwiązania muszą wykraczać poza standardy prostoty dla niezawodności i wyższej wydajności.

528.43 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


NETGEAR Interfejs 10 x SFP+ 10GBASE-SR (AXM761P10)

Moduły optyczne SFP+ dla światłowodów 50/125µm OM3 lub OM4

8684.26 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


ReadyNAS 212 bezdyskowy - RN21200

Cechy: 2 dyskowy NAS/SAN z obsługą iSCSI max. 8TB, nowoczesny interfejs z wykrywaniem urządzenia oraz zarzadzaniem plikami w chmurze, kompleksowa ochrona danych w cenie włączając XRAID, automatyczną rozbudowę przestrzeni, nielimitowaną ilość migawek, szyfrowanie oraz antywirus, wbudowana obsługa iTunes, DLNA, przesyłanie danych do urządzeń mobilnych.

1472.47 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Przełącznik NETGEAR M4100-D12G (GSM5212)

Przełączniki z serii M4100 GSM5212 to jakość klasy Enterprise w cenie SMB. Wieczysta gwarancja, wysoka wydajność, funkcje L2+.

1035.43 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Przełącznik 1G NETGEAR M4300-52G-PoE+ (GSM4352PA)

Seria zarządzalnych przełączników NETGEAR M4300 łączy w sobie zaawansowane wsparcie dla warstw L2/L3/L4 oraz protokołów IPv4/IPv6.

9354.86 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ
Ilość : 81