Jednostka rozszerzająca QNAP UX-800U-RP


5021.89 zł brutto

4082.84 zł netto


Elastyczne skalowanie pamięci masowej w Turbo NAS. Szybko i łatwo.

Rozbudowa pamięci masowej przez zainstalowanie wielu serwerów może prowadzić do problemów z zarządzaniem i w efekcie również drastycznie podnieść koszty. Obudowa rozszerzająca QNAP UX-800U-RP jest przystępną cenowo alternatywą – pozwala łatwo skonfigurować system i rozszerzyć całkowitą pojemność serwera Turbo NAS. Obudowa rozszerzająca UX-800U-RP pozwala bezproblemowo zwiększyć pojemność na dane w zastosowaniach biznesowych. Każda obudowa UX-800U-RP podłączona do Turbo NAS oznacza dostępność dodatkowych 8 dysków twardych i umożliwia zwiększenie pojemności pierwotnej aż o 48 TB, co jest szczególnie przydatne w zastosowaniach takich jak backup dużych zbiorów danych, tworzenie kolekcji multimediów i monitoring wideo.

Łatwe dodawanie dodatkowych dysków do Turbo NAS

Wystarczy podłączyć obudowę UX-800U-RP do Turbo NAS, a potem włączyć tylko zasilanie. Turbo NAS wykryje dyski twarde w obudowie UX-800U-RP jako nowo zainstalowane dyski lokalne. Dzięki potężnemu narzędziu, jakim jest menedżer pamięci QTS, Turbo NAS można wówczas bezproblemowo i tanio rozbudować do systemu o bardzo dużej pojemności.

Łatwe dodawanie dodatkowych dysków do Turbo NAS

 

Zabezpieczenie trybem braku

Zabezpieczenie trybem braku

W razie przypadkowego odłączenia obudowy rozszerzającej UX-800U-RP, serwer Turbo NAS przechodzi w tryb braku i blokuje dostęp do wejść i wyjść w celu ochrony przechowywanych danych. System jest później w stanie powrócić z trybu braku do zwykłego stanu, natomiast dane pozostają nienaruszone.

 

Wydajny menedżer pamięci QTS

Dzięki nowoczesnemu i intuicyjnemu graficznemu interfejsowi użytkownika, menedżer pamięci QTS jasno prezentuje narzędzia i opcje służące do zarządzania pamięcią masową systemu, co bardzo ułatwia zarządzanie UX-800U-RP i rozszerzanie pojemności NAS. Użytkownik może łatwo monitorować poprawność działania obudowy UX-800U-RP i znajdujących się w niej dysków. W przypadku podłączenia wielu obudów rozszerzających, funkcje Lokalizuj dysk i Lokalizuj obudowę pomagają w szybkim wykonaniu potrzebnych czynności konserwacyjnych w UX-800U-RP.

Wydajny menedżer pamięci QTS

Elastyczna konfiguracja RAID

W obudowie UX-800U-RP dostępnych jest 8 kieszeni dyskowych typu hot-swap (z możliwością wymiany dysków przy włączonym zasilaniu) – rozwiązanie takie ułatwia instalację i wyjmowanie dysków. Funkcja automatycznego wykrywania włożenia/wyjęcia dysku oraz funkcja odtwarzania ułatwiają zarządzanie systemem. Dzięki obsłudze konfiguracji RAID 0, 1, 5, 6 i 10 oraz możliwości zarządzania systemem za pomocą wydajnego menedżera pamięci QTS, UX-800U-RP gwarantuje maksymalną wydajność i maksymalne bezpieczeństwo danych.

Doskonałe rozwiązanie do backupu serwera Turbo NAS

Obudowy UX-800U-RP można używać jako przystępnego cenowo zewnętrznego nośnika danych – rozwiązanie może np. służyć do szybkiego i bezpiecznego backupu serwera Turbo NAS. Kopie zapasowe danych z Turbo NAS administrator może zapisywać na UX-800U-RP zarówno w czasie rzeczywistym jak i według harmonogramu.

Doskonałe rozwiązanie do backupu serwera Turbo NAS

 

 

Doskonała konstrukcja sprzętowa

Doskonała konstrukcja sprzętowa

Obudowa UX-800U-RP posiada redundantne zasilacze wewnętrzne 300 W, który zapewniają odpowiednie zasilanie nawet podczas stałej pracy z maksymalnym obciążeniem. Uszkodzony zasilacz można wymienić bez wyłączania serwera. Podstawa montażowa zapewnia dobrą wentylację, a inteligentny wentylator dba o skuteczne chłodzenie – oba te rozwiązania przyczyniają się do stabilności i niezawodności systemu. Łatwo wymienny moduł wentylatora jest w stanie wydajnie usuwać ciepło nawet podczas jednoczesnej pracy wszystkich 8 dysków.

Specyfikacja produktu QNAP UX-800U-RP
Dysk twardy 8 x 3.5” lub 2.5” SATA 6Gb/s, SATA 3Gb/s HDD
UWAGA:
1. Urządzenia sprzedawane są bez dysków HDD
2. Lista kompatybilnych HDD znajduje się pod tym adresem
Kieszeń HDD 8 x typu HOT-SWAP
Funkcje RAID Tak
Porty USB 1 x USB 3.0 (tył)
Diody LED Power, Link, Status
Panel LCD Wyświetlacz LCD z podświetleniem
Bezpieczeństwo Slot Kensington security
Wentylator 2x 7 cm, 12V DC
Zasilanie Redundantne. Wejście: 100-240V AC, 50/60Hz Wyjście: 300W
Wymiary 89 (H) x 482 (W) x 534 (D) mm
Waga 19.26 kg
Typ obudowy Rack 2U
Temperatura 5°C ~ 35°C
Wilgotność 5~95%


Produkty powiązane