SYNOLOGY


Ilość : 5


Serwer NAS Synology DS115J

Idealne połączenie wszechstronności i przystępnej ceny. Niewielkie wymiary i waga oraz energooszczędność sprawiają, że serwer DS115j jest idealny dla użytkowników domowych szukających taniego, łatwego w obsłudze, ale jednocześnie w pełni wyposażonego serwera NAS. Umożliwia proste tworzenie kopii zapasowych dokumentów, monitorowanie podglądu na żywo lub tworzenie własnej chmury w celu udostępniania plików znajomym i rodzinie.

411.19 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Serwer NAS Synology DS216SE

Utwórz swoją własną chmurę w przystępnej cenie. Synology DiskStation DS216se to dwukieszeniowe urządzenie NAS w przystępnej cenie, które idealnie sprawdzi się w projektach tworzenia od podstaw własnej chmury lub bezproblemowej konfiguracji w pełni funkcjonalnego serwera plików. Dzięki wsparciu programu DiskStation Manager system DS216se oferuje możliwości daleko wykraczające poza możliwości tradycyjnych serwerów NAS. Do dyspozycji użytkownika są wbudowane aplikacje i pakiety przydatnych dodatków.

626.32 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Serwer NAS Synology DS2415+

Ultrawydajny serwer NAS zoptymalizowany pod kątem przechowywania dużych ilości danych i szyfrowania. Wyposażony w czterordzeniowy procesor, silnik szyfrowania sprzętowego i pozwalający na bezproblemową integrację oprogramowania, DS2415+ jest potężnym i rozbudowywalnym 12-kieszeniowym serwerem NAS, który zapewnia wyjątkową szybkość i przyspieszone szyfrowanie danych. Łatwo skalowalny, DS2415+ może zostać wyposażony w maksymalnie 6GB pamięci RAM DDR3 i pomieści do 192TB surowej pojemności z jednostką rozszerz

6602.10 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Serwer NAS Synology EDS14

Podręczny serwer NAS do pracy w ciężkich warunkach. Synology® Embedded DataStation EDS14 jest nowoczesnym, niewielkich wymiarów serwerem NAS. Łącząc przenośność z trwałością, serwer EDS14 umożliwia wdrażanie zaawansowanych rozwiązań sieciowej pamięci masowej firmy Synology w różnych lokalizacjach. Dzięki fabrycznie zainstalowanemu systemowi DSM 5.0 serwera EDS14 można używać bez konfiguracji.

1198.17 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Serwer NAS Synology RS2416RP+ (redundantne zasilanie)

Nowatorskie rozwiązania ochrony danych i ich integralności dla nowoczesnych firm. Serwery RS2416+/RS2416RP+ to rozbudowane rozwiązania sieciowej pamięci masowej przeznaczone dla rozwijających się firm, które są wyposażone w funkcje, takie jak system plików Btrfs umożliwiający planowanie migawek i zapewniający integralność danych, skalowalność w czasie pracy do 24 dysków, a także wysoką wydajność niezbędną we współczesnych miejscach pracy

10040.70 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ
Ilość : 5