Licencja FortiGuard 8x5 (1 rok) dla FG-50E


1739.24 zł brutto

1414.02 zł netto


Fortinet danger
Zanim umieścisz produkt w koszyku sprawdź czy wybrałeś odpowiednią liczbę lat. Licencja FortiGuard zaprojektowana jest z myślą o ciągłości. Jeśli nie odnowisz licencji przed jej końcem, wówczas wystąpi przerwa w ciągłości. Przerwa ta zostanie uzupełniona z nowej licencji ale tylko maksymalnie do 6 miesięcy. Innymi słowy, jeżeli subskrypcje wygasły więcej niż 6 miesięcy temu, to zakup rocznego odnowienia będzie skutkował stratą 6 miesięcy.

Licencja Fortinet FortiGuard 8x5 FC-10-0050E-900-02-12:

  • przedłuża gwarancję urządzenia FortiGate 50E
  • gwarantuje czas wymiany w trybie 8x5 (najpierw zwrot urządzenia, po zwrocie wymiana). W praktyce czas naprawy w trybie 8x5 może wynieść 10 dni roboczych ponieważ urządzenie musi zostać odesłane do serwisu i musi z serwisu wrócić. W przypadku kiedy nie mamy urządzenia nadmiarowego warto zainwestować w kontrakt 24x7 deklarujący wymianę na następny dzień lub serwis AHB.
  • zapewnia wsparcie techniczne
  • umożliwia aktualizację wewnętrznego oprogramowania FortiOS.
  • aktywuje funkcje bezpieczeństwa takie jak Antywirus, IPS, Web Filtering, Antyspam, zarządzanie zgodnością, Kontrola aplikacji oraz usługi zabezpieczeń baz danych.

Nie wykupując licencji, zgodnie z polskim prawem gwarancja na urządzenie upływa po jednym (1) roku od daty zakupu.Produkty powiązane