NETGEAR Interfejs SFP+ 10GBASE-LRM (AXM763)


1788.01 zł brutto

1453.67 zł netto


NETEGAR ProSAFE® (AXM763) 10Base-LRM SFP+ LC pasuje do standardowego slotu SFP+ i pozwala na komunikację w standardzie 10 Gigabit Ethernet na odległość 260m.

  • 10 Gigabit Ethernet (long range multimode)
  • Złącze LC duplex
  • Pasuje do slotów SFP+ w przełącznikach zarządzalnych
  • Pasuje do slotów SFP+ w przełącznikach Smart i Plus
  • Do 220 m przy wykorzystaniu włókna 62.5/125µm OM1/OM2 multimode
  • Do 260 m przy wykorzystaniu włókna 50/125µm OM3/OM4 multimode

Gwarancja NETGEAR

  • Powyższy produkt objęty jest 5 letnią NETGEAR.


Produkty powiązane