NETGEAR Interfejs SFP+ 10GBASE-SR (AXM761)


1788.01 zł brutto

1453.67 zł netto


NETEGAR ProSAFE® (AXM761) 10Base-SR SFP+ LC pasuje do standardowego slotu SFP+ i pozwala na komunikację w standardzie 10 Gigabit Ethernet na odległość 550m.

  • 10 Gigabit Ethernet (short range)
  • Złącze LC duplex
  • Pasuje do slotów SFP+ w przełącznikach zarządzalnych
  • Pasuje do slotów SFP+ w przełącznikach Smart i Plus
  • Do 550 m przy wykorzystaniu włókna 50/125µm OM4 multimode
  • Do 300 m przy wykorzystaniu włókna 50/125µm OM3 multimode
  • Do 33 m przy wykorzystaniu włókna 62.5/125µm OM1/OM2 multimode

Gwarancja NETGEAR

  • Powyższy produkt objęty jest 5 letnią NETGEAR.


Produkty powiązane