Opcjonalny serwis Instant Replacement (5 lat) dla F800


78576.29 zł brutto

63883.16 zł netto


Instant Replacement (IR) - Serwis przedłuża gwarancję na urządzenie oraz gwarantuje przyspieszoną wymianę uszkodzonego urządzenia – wysyłka sprawnego urządzenia następnego dnia roboczego. Klient zobowiązany jest zwrócić uszkodzone urządzenie na własny koszt do 30 dni na adres producenta. Dodatkowo serwis IR zapewnia całodobowe (24/7) telefoniczne i emailowe wsparcie techniczne producenta. Serwisu IR nie można zakupić bez posiadania serwisu EU.  Nie wykupienie serwisu IR w danym roku skutkuje obowiązkiem wykupienia go wstecz od daty zakupu urządzenia lub wygaśnięcia poprzedniego IR.

 

Serwis IR (BNGIF800a.CCC-h5) dla Barracuda NG Firewall F800 (BNGIF800a.CCC) zapewnia:

  • Rozszerzone wsparcie włączając pomoc telefoniczną i email przez całą dobę, 7 dni w tygodniu
  • Wysyłke sprawnego urządzenia na następny dzień roboczy
  • Po czterech latach na bieżąco wykupowanej licencji IR, Klient jest objęty darmową wymianą urządzenia na aktualny model
  • Standardowe wsparcie obejmujące telefon i email 8x5
  • Dostępne dla całej serii Barracuda NextGen Firewall. IR musi być zakupione w ciągu 60dni od daty zakupu sprzętu i trwa od daty aktywacji
  • Dostępne w wersji na 1, 3 oraz 5 lat

 

Przykłady:

  1. Jeśli przy zakupie urządzenia oczekują Państwo 3 letniej gwarancji na sprzęt, należy wybrać opcję zakupu urządzenia z serwisami EU i IR na okres 3 lat.
  2. Jeśli kupili Państwo urządzenie z rocznym serwisem EU, a oczekujecie wydłużenia gwarancji do 3 lat, należy wznowić serwis EU na okres 2 lat oraz wykupić serwis IR na okres 3 lat.


Produkty powiązane