Kontrola użytkowników


2792.10 zł brutto

2270.00 zł netto


Autoryzacja użytkowników

Użytkownicy sieci pracują w trybie zmianowym? Często zmieniają komputery na których pracują? A może posiadają bardzo zróżnicowane uprawnienia w sieci? Nie musisz przygotowywać różnych uprawnień dla ruchu w zależności od dnia tygodnia, godziny pracy czy komputera, na którym pracuje określona osoba. Dzięki wykorzystaniu wewnętrznej bazy użytkowników możesz tworzyć reguły dla konkretnych użytkowników niezależnie, na którym komputerze pracują.

Posiadasz już bazę użytkowników? Przyspiesz konfigurację, integrując z nią urządzenie. Rozwiązania STORMSHIELD można zintegrować z Active Directory lub dowolną inną bazą LDAP (Lightweight Directory Access Protocol)! Dzięki wykorzystaniu technologii single sign-on, po zalogowaniu do komputera, użytkownik otrzymuje odpowiednie uprawnienia, określające jakie operacje może wykonywać.

Zwiększ efektywność pracowników

Pracownik ma trudności z zakończeniem relaksującej przerwy? Dzięki rozwiązaniom STORMSHIELD dokładnie wiesz, jakie strony internetowe przegląda i z jakich aplikacji sieciowych korzysta. Z łatwością przypiszesz mu reguły, które adekwatnie do jego sieciowej aktywności pomogą zmotywować go do dalszej pracy. Dzięki elastycznym politykom bezpieczeństwa zastosowanym w urządzeniach STORMSHIELD, możesz w ten sposób monitorować, analizować i kształtować za pomocą reguł działania wszystkich użytkowników firmowej sieci, niezależnie od tego na jakiej stacji pracują.

Mechanizm autoryzacji, implementowany w urządzeniach STORMSHIELD, daje dużą swobodę kreowania uprawnień i przywilejów wybranych użytkowników.

Kontrola użytkownikówProdukty powiązane