SYNOLOGY


Total : 17


Serwer NAS Synology DS115J

Idealne połączenie wszechstronności i przystępnej ceny. Niewielkie wymiary i waga oraz energooszczędność sprawiają, że serwer DS115j jest idealny dla użytkowników domowych szukających taniego, łatwego w obsłudze, ale jednocześnie w pełni wyposażonego serwera NAS. Umożliwia proste tworzenie kopii zapasowych dokumentów, monitorowanie podglądu na żywo lub tworzenie własnej chmury w celu udostępniania plików znajomym i rodzinie.

396.85 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Serwer NAS Synology DS1515

Bardzo wydajny i niezawodny Przystosowany do rozbudowy w przypadku wzrostu potrzeb. DS1515 to zaawansowany 5-kieszeniowy serwer NAS z możliwością rozbudowy, wyposażony w czeterordzeniowy procesor, sprzętowy moduł szyfrujący i koprocesor, który zapewnia wyjątkową szybkość transferu danych. Dzięki czterem wbudowanym jednogigabitowym portom LAN z obsługą przełączania awaryjnego i funkcji Link Aggregation, a także obsłudze rozwiązania High Availability oraz pamięci podręcznej odczytu i zapisu na dyskach SSD, se

2840.83 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Serwer NAS Synology DS1815+

Ultrawydajny serwer NAS zoptymalizowany do wymagających zadań i szyfrowania. DS1815+ to zaawansowany 8-kieszeniowy serwer NAS z możliwością rozbudowy, zawierający czeterordzeniowy procesor i sprzętowy moduł szyfrujący oraz zapewniający sprawną integrację oprogramowania, wyjątkową szybkość i przyspieszone szyfrowanie danych. DS1815+ to skalowalny serwer, który można wyposażyć w maksymalnie 6 GB pamięci RAM DDR3 oraz 144 TB pojemności pamięci masowej za sprawą dwóch jednostek rozszerzających Synology DX513.

4115.22 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Serwer NAS Synology DS2015XS

Obiecująca przełomowa wydajność za przystępną cenę. Dzięki wbudowanym portom sieci lokalnej 10GbE SFP+, ten czterordzeniowy serwer Synology NAS umożliwia małym i średnim firmom korzystanie z superszybkiego połączenia, które do tej pory było dostępne tylko w przypadku drogich serwerów klasy korporacyjnej, co pozwala znacząco poprawić wydajność.

5150.02 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Serwer NAS Synology DS216J

Zbudowany dla Ciebie serwer NAS oferuje domową pamięć dla multimediów w wydajny, ale przystępny cenowo sposób. Serwer DS216j został zaprojektowany w szczególności dla użytkowników domowych. Wyposażony w dwurdzeniowy procesor, ten 2-kieszeniowy serwer NAS jest intuicyjny i wydajny, gwarantując użytkownikom łatwe udostępnianie danych, strumieniowanie multimediów i bezproblemową synchronizację plików.

762.17 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Serwer NAS Synology DS216Play

Zoptymalizowany pod kątem przetwarzania multimediów serwer NAS z funkcją transkodowania wideo 4K UHD. System DS216play to dwukieszeniowe urządzenie NAS wyposażone w mechanizm transkodowania wideo w rozdzielczości 4K Ultra HD i rozbudowane funkcje przetwarzania, które umożliwiają wyświetlanie treści multimedialnych w jakości HD. System jednocześnie zachowuje wszystkie możliwości w pełni funkcjonalnego urządzenia NAS.

1130.11 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Serwer NAS Synology DS216SE

Utwórz swoją własną chmurę w przystępnej cenie. Synology DiskStation DS216se to dwukieszeniowe urządzenie NAS w przystępnej cenie, które idealnie sprawdzi się w projektach tworzenia od podstaw własnej chmury lub bezproblemowej konfiguracji w pełni funkcjonalnego serwera plików. Dzięki wsparciu programu DiskStation Manager system DS216se oferuje możliwości daleko wykraczające poza możliwości tradycyjnych serwerów NAS. Do dyspozycji użytkownika są wbudowane aplikacje i pakiety przydatnych dodatków.

604.47 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Serwer NAS Synology DS2415+

Ultrawydajny serwer NAS zoptymalizowany pod kątem przechowywania dużych ilości danych i szyfrowania. Wyposażony w czterordzeniowy procesor, silnik szyfrowania sprzętowego i pozwalający na bezproblemową integrację oprogramowania, DS2415+ jest potężnym i rozbudowywalnym 12-kieszeniowym serwerem NAS, który zapewnia wyjątkową szybkość i przyspieszone szyfrowanie danych. Łatwo skalowalny, DS2415+ może zostać wyposażony w maksymalnie 6GB pamięci RAM DDR3 i pomieści do 192TB surowej pojemności z jednostką rozszerz

6371.95 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Serwer NAS Synology DS3615xs

Doskonała wydajność i skalowalność dla firm zlokalizowanych w wielu miejscach. Synology® DiskStation DS3615xs jest bardzo wydajnym serwerem NAS dla dużych firm, które wymagają efektywnej centralizacji ochrony danych, usprawnienia zarządzania danymi, wdrażania rozwiązań wirtualizacji oraz szybkiego zwiększania pojemności pamięci przy minimalnym nakładzie pracy związanej z konfigurowaniem i konserwacją. Serwer Synology DS3615xs jest objęty 5-letnią ograniczoną gwarancją firmy Synology.

9873.04 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Serwer NAS Synology DS415PLAY

Doskonałe centrum multimedialne o ogromnej pojemności. Zoptymalizowany do przetwarzania multimediów serwer DS415play umożliwia transkodowanie wideo w rozdzielczości 1080p, gwarantując bezproblemowe przesyłanie strumieniowe w czasie rzeczywistym.

1928.38 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Serwer NAS Synology DS416

Bogaty w funkcje serwer NAS o wysokiej wydajności, optymalny dla biznesu i domu. Synology DiskStation DS416 to idealne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz użytkowników domowych, którzy chcą skonfigurować rozbudowany, w pełni funkcjonalny serwer pamięci masowej o dużej gęstości lub chmurę prywatną. System DS416 wyposażony jest w rozbudowany mechanizm szyfrowania sprzętowego, gwarantujący natychmiastowy dostęp do zaszyfrowanych danych.

1685.36 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ


Serwer NAS Synology DS416J

Wydajny 4-kieszeniowy serwer NAS w przystępnej cenie. Idealny dla użytkowników domowych do udostępniania danych i obsługi multimediów. Dzięki wysokiej wydajności i ogromnej liczbie aplikacji dodatkowych serwer DS416j jest niedrogim rozwiązaniem, optymalnym dla użytkowników domowych do tworzenia magazynu danych i centrum rozrywki.

1366.64 PLN
ZOBACZ WIĘCEJ
Total : 17